Karasu Belediyesi

Haberler

3. Karasu Vakt-i Şiir Akşamları

3. Karasu Vakt-i Şiir Akşamları

Vakt-i Şiir Akşamları

Eklenme Tarihi : 31 Temmuz 2019

“Karasu’da Şiir Akşamları”

3. Karasu Vakt-i Şiir Akşamları 2-3 Ağustos Cuma ve Cumartesi Günleri, Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneğinin (SAYBİR) Katkılarıyla Karasu Sahil Parkta Düzenlenecek.

Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneğinin (SAYBİR) katkılarıyla Karasu’da üçüncüsü düzenlenen Vakt-i Şiir Akşamları etkinliği şiirin yurt çapındaki ustalarını ve türkü severleri bir araya getiriyor.

“Tüm Halkımız Davetlidir”

Karasu’da Şiir adına önemli iki gün düzenleyeceğiz diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “İlçemizde önemli bir etkinliğe daha imza atmanın heyecanını yaşıyoruz. Şiir akşamları kapsamında halkımıza güzel bir hafta sonu yaşatacağımız kanaatindeyim. Düzenleyecek olduğumuz Vakt-i Şiir Akşamları programı ile birlikte hem şiir hem de müzik açısından güzel bir etkinlik olacak. Vakt-i Şiir Akşamları programımıza halkımızın yoğun ilgi göstereceğini ümit ediyorum. Bu yıl 3.sü düzenlenecek olan Vakt-i Şiir akşamlarını geleneksel boyuta getirmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Önümüzdeki yıllarda da bu ve buna benzer etkinliklere ağırlık vereceğimizi özellikle belirtiyorum. Düzenleyeceğimiz programa tüm halkımız davetlidir” dedi.