Karasu Belediyesi

Haberler

3. Olağanüstü Genel Kongre

3. Olağanüstü Genel Kongre

3. Olağanüstü Genel Kongre

Eklenme Tarihi : 23 Mayıs 2017

Başkan İspiroğlu; “Hasretin vuslata dönüştüğü gün, Yeni Atılım Dönemi ülkemize mübarek olsun. Davan davamız yolun yolumuz sevdan sevdamızdır” dedi.

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu Karasu Mahalle muhtarları ve Belediye Meclis Üyeleri ile AK Parti 3. Olağanüstü Genel Kongresi'ne katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kurucu olduğu partisine yeniden Genel Başkan olduğu kongrede dünyanın gözünün Ankara’da olduğunu vurgulayan Başkan İspiroğlu; “AK Parti'mizin coşkulu kongrelerinden birine daha şahitlik ettik. Bu kongre Türkiye Cumhuriyeti tarihine geçti. Cumhurbaşkanımız yeniden aşkına, sevdasına geri döndü. Eminim ki tüm dünyanın gözü bu kongredeydi. Tarihe tanıklık ettiğimiz bu kongrenin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. AK Parti, Cumhurbaşkanımız ile daha güçlü konuma gelecektir” dedi.

Kongreyle belirlenen Merkez Karar Yönetim Kurulu ve Merkez Disiplin Kuruluyla ilgili de konuşan Başkan İspiroğlu; “Cumhurbaşkanımızın istişareleriyle belirlenen yeni Merkez Karar Yönetim Kurulumuzda Sakarya'dan Milletvekilimiz Sayın Recep Uncuoğlu yer aldı. Sayın Vekilimize ve şehrimize hayırlı uğurlu olsun. Yeniden Merkez Disiplin Kurulu Üyeliğine seçilen Sakarya Milletvekilimiz Ayhan Sefer Üstün'e de görevinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.