Karasu Belediyesi

Haberler

İspiroğlu, Referandum Çalışmaları Kapsamında Yeşilköy

İspiroğlu, Referandum Çalışmaları Kapsamında Yeşilköy'de

Referandum Çalışmalarımız

Eklenme Tarihi : 7 Nisan 2017

Türkiye’nin güçlenmesi ve daha söz sahibi bir ülke olması için mutlaka sandığa gidilmesi ve “EVET” yönünde karar verilmesi gerektiğinin altını çizen Başkan İspiroğlu, verilecek her “EVET” oyunun ülkeyi daha aydınlık ve istikrarlı yarınlara taşıyacağını kaydetti.

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, “Mahalle Buluşmaları” kapsamında Yeşilköy Mahallesi sakinleriyle buluşarak 16 Nisan’da “EVET” tercihinin ne kadar önemli olduğunu ve referandumda oylanacak maddelerin içeriği hakkında bilgi verdi.

“En Önemli Seçimlerden Biri 16 Nisan”

Başkan Mehmet İspiroğlu; “Birçok defa anayasa değişikliği yapıldı, Ülkemiz birçok defa seçim heyecanı yaşadı ama emin olun ki siyasi tarihimize dönüp baktığımızda gerçekleştirilmiş olan seçimlerin en önemlisi 16 Nisan halk oylaması olacağını göreceksiniz” dedi.

16 Nisan’da yapılacak olan referanduma dikkat çeken Başkan İspiroğlu; “Türkiye’nin istikbaline, istikrarına kastetmek isteyen hain çete ve ona benzeyen çeteler türedi. Bu hain eller, Ülkemizi hem içten hem de dıştan parçalamak ve kardeşkanı akıtmak için büyük bir senaryo yazıldılar. Ancak; tarihi destanlarla dolu halkımız bu senaryoyu bozdu. 15 Temmuz’da yaşadıklarımızı tekrar yaşamamak için 16 Nisan’da kendimize yakışanı yapacağız” ifadelerini kullandı.