Karasu Belediyesi

Haberler

Karayolları İstanbul Bölge Müdürlüğüne Ziyaret

Karayolları İstanbul Bölge Müdürlüğüne Ziyaret

Karayolları Bölge Müdürlüğüne Ziyaret

Eklenme Tarihi : 3 Eylül 2019

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karayolları İstanbul Bölge Müdürü Turgay Çolak’ı makamında ziyaret etti.

Başkan İshak Sarı, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ve Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Erbatan ile birlikte Karayolları İstanbul Bölge Müdürü Turgay Çolak’ı ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Başkan Sarı gerçekleştirdiği ziyarette, Karayolları İstanbul Bölge Müdürü Turgay Çolak ile birlikte, ilçedeki Karayolları sorumluluk alanına giren ve halen faaliyette bulunan yollar ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Yatırımda plan ve projenin önemli olduğunu belirten Başkan İshak Sarı; “Bir Belediye Başkanı çalışırken hizmet ettiği alan için iz bırakacak hizmetler yapmalı. Günü kurtaracak işlerle Belediye Başkanlığı yapılmaz. İlçemiz Karasu için ele aldığımız tüm projeler toplumumuzun her noktasına kolaylık sağlayacak nitelikte. Hayata geçirmeyi planladığımız tüm projelerimiz, ilerde hayırla yâd edileceğimiz, dua alacağımız işler diye düşünüyoruz. Bu çalışmaları yaparken de planlamaya ve disipline kesinlikle özen gösteriyoruz. Her işi planlı, projeli, düzgün yapmak tek hedefimiz” ifadelerini kullandı.

“Karasu, hızla büyüyen ve kısa zaman içerisinde adından sıkça bahsedilecek önemli bir ilçe. Bu anlamda kurumlar arası iletişime son derece önem veriyoruz” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Gerek Belediye olarak, gerekse Karayolları olarak birbirimize her zaman destek olan kurumlarız. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretin ilçemiz adına olumlu sonuçlar oluşturacağı kanaatindeyim. İstanbul Bölge Müdürümüze, bizleri ağırlayıp istek ve projelerimizi dikkatlice dinlediğinden dolayı ilçe halkım adına teşekkür ediyorum. Bundan sonra da Karayolları İstanbul Bölge Müdürlüğü ile koordineli olarak çalışmalarımız sürecektir” dedi.