Karasu Belediyesi

Haberler

Kaymakam Gürçam’dan Belediye’ye Veda Ziyareti

Kaymakam Gürçam’dan Belediye’ye Veda Ziyareti

Gürçam’dan Veda Ziyareti

Eklenme Tarihi : 15 Eylül 2017

15 Eylül Cuma günü Karasu’dan ayrılarak Adana Kozan’da yeni görevine başlayacak olan Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam Karasu Belediyesine veda ziyareti düzenledi.

15 Eylül Cuma günü Karasu’dan ayrılarak, Adana’nın Kozan İlçesinde yeni görevine başlayacak olan Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam, Karasu Belediyesine veda etti. Belediyedeki tüm birimleri tek tek dolaşarak personelle birebir sohbet ederek vedalaşan Gürçam, Karasu’da çok güzel dostluklar yaşadığını belirtti. Kaymakam Gürçam; “Burada birbirinden değerli insanlar tanıdım. Karasu meslek hayatıma önemli tecrübeler kattı. Burada kutlamalar, festivaller düzenlediğimiz gibi, darbelere de hep birlikte göğüs gerdik, şehitler verdik. Acısıyla tatlısıyla beş yılı aşkın bir süre boyunca vatandaşlarımızla hep birlikte omuz omuza olduk. Sizin nezdinizde buradan tebessümle ayrılmama sebep olan tüm Karasululara ve Sayın Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’na sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Veda ziyareti sonrasında açıklamada bulanan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Adeta bir Karasulu gibi ilçemizle ilgilenen değerli Kaymakamımız Şafak Gürçam’a bu ince ziyaretinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Mesai saatlerimiz içerisinde veya mesai saatlerimizin sonrasında olsun birlikte, uyumlu ve güzel çalışmalar yaptık. İlçemiz için başarılı işlere imza attık. Kendisi ufku geniş, çalışma tecrübesi yüksek olan bir kişilik. Bundan sonra gideceği tüm yerlerde de aynı özveriyle çalışmalarına devam edeceği kanaatindeyim. Yeni görev yerinde başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum” diye belirtti.