Karasu Belediyesi

Haberler

Sıra Asfalt Çalışmalarına Devam

Sıra Asfalt Çalışmalarına Devam

Karasu'da Sıra Asfalt Çalışmaları

Eklenme Tarihi : 24 Ekim 2017

“Sıra Asfalt Çalışmalarına Devam”

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt ekipleri tarafından ilçe genelinde yürütülen yol açma, yol genişletme, sıra asfalt, alt yapı, bordür ve kilitli parke döşeme çalışmaları devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler havaların elverişli gitmesi ile birlikte İstiklal Caddesinde başlatılan sıcak asfalt çalışmalarına ağırlık verdiler.

İlçe genelindeki çalışmaları hızlandırdıklarını ifade eden Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, “Karasulu vatandaşlarımızın arzu ettiği ve beğeneceği kalitede ki çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyor ve sürdürmeye devam edeceğiz. Şuanda ilçemizin farklı noktalarında yol açma, yama, sıra asfalt, yol genişletme, bordür ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımıza hazırladığımız program dâhilinde ediyoruz” dedi. Çalışmaların tamamlandığında, merkezi mahallelere ve bu mahallelere bağlanan ara yolların ulaşımında daha üst seviyelere gelineceğini ifade eden Başkan İspiroğlu; “Temel amacımız cennet ilçemiz Karasu’yu, herkes için yaşanabilir ve daha modern bir kent yapmak. Hazırladığımız program çerçevesinde yürüttüğümüz bu çalışmalar doğrultusunda hedeflediğimiz amaca ulaşacağımız kanaatindeyim” dedi.