Karasu Belediyesi

Haberler

Türk Polis Teşkilatımızın 172. Yıl Dönümü Kutlu Olsun

Türk Polis Teşkilatımızın 172. Yıl Dönümü Kutlu Olsun

Polis Teşkilatımızın 172. Yıl Dönümü

Eklenme Tarihi : 10 Nisan 2017

İspiroğlu: “Kamu düzenini korumak, huzur ve güvenliği sağlanmak için gece gündüz demeden, mesai kavramı gözetmeksizin çalışan tüm emniyet teşkilatı mensuplarımızın haftasını kutluyorum” dedi.

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Polis Haftası dolayısı ile bir mesaj yayımladı. İspiroğlu mesajında; Polis teşkilatının, Türkiye'nin köklü kurumlarından biri olduğunu belirterek vatandaşların huzur ve güveni için ülke çapında gösterilen gayretlerin takdire şayan olduğunu dile getirdi. İspiroğlu; “Ülkemizin ve milletimizin huzur ve asayişinin sağlanması kadar mili birlik ve beraberliğimizin devamı içinde vazgeçilmez bir unsur olan Polis Teşkilatımız köklü kurumlarımızın başında gelmektedir. Evrensel hukuk ve insan hakları ilkeleri çerçevesinde fedakârca görev yapan polisimiz, milletimizin gurur abidesi olma özelliğini sonsuza kadar sürdürecektir.

İnsan haklarına saygılı, demokratik, laik ve sosyal hukuk devletimizin önemli bir kurumu olmanın bilinci içerisinde görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan tüm emniyet camiasının 10 Nisan Polis Haftasını kutluyorum.