Karasu Belediye Başkanı

İshak SARI

Değerli Karasulu Hemşehrilerim;

Sizlerin takdirleriyle geldiğimiz görevimizde, ilk günden bu yana karşılıklı sevgi ve saygı içerisinde, samimiyetle, bizlere olan güveninizi arkamızda hissederek hareket ederken, bugün yenilenen resmi internet sitemizle de sizlerin karşısında, yine sizler için varız...

Temel belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra modern, yaşanılabilir ve gelecek nesillere ‘işte benim memleketim’ dedirtecek bir Karasu’yu oluşturabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Atalarımızın ve şehitlerimizin kanlarıyla vatan yaptıkları bu topraklara ve milletimize karşı olan büyük sorumluluğumuzun bilincindeyiz...

1933 yılında kurulan köklü bir geçmişe sahip belediyemizdeki bu önemli makamlarımızda Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır' sözü rehberliğinde hareket ediyoruz. Gelenekten geleceğe taşıdığımız değerleri, modern çizgilerle hayata kazandırmak için, hepsinden öte siz değerli hemşehrilerimizin yaşam kalitesini yükseltmek için katılımcı bir yönetim anlayışını benimsiyoruz.

Sevgili Dostlar;

Teknoloji ve iletişim çağı olan günümüzde, dijital platformların modern hayatın vazgeçilmez unsurları olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu nedenle, hızlı ve etkili iletişimi sağlamak, sorunların çözümünü kolaylaştırmak ve hızlandırmak amacıyla e-belediyecilik uygulamamızı başlattık. Belediyemizin aynı zamanda dijital ortamda görünen yüzü olacak internet sitemizi "Bir Tuş Uzağınızda" olabilmek adına yenileyerek sizlerin hizmetine sunduk.

Bu sayede sizler, Karasu dışında olan hemşehrilerimiz ve hatta ülkemizin her köşesinde yaşayan vatandaşlarımız yayında olan internet sitemizle, altyapıdan üstyapıya, çevre düzenlemeden peyzaj çalışmalarına, başlattığımız ve hayata geçirmeyi planladığımız projeleri kısacası yürüttüğümüz tüm hizmetlerden ve Karasu’daki değişimlerden haberdar olacaklar.

Sizlerin bize verdiğiniz yetkiyle Belediye meclis üyelerimiz ve tecrübeli tüm belediye çalışanlarımızla birlikte, tüm zorlukları aşarak sizlere hizmet etmek için özverili bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Yaptığımız hizmetleri öncelikle Allah rızası, sonrasında da siz Karasulu hemşehrilerimizin mutluluğu için yapıyoruz. Daha nice büyük başarıların altına birlikte imza atacağız, bunun kıvancını birlikte paylaşacağız.

Her şeyin gönlünüzce olması dileklerimle, sevgi ve saygılarımı sunarım...